Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Country
hy: Երկիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Today
hy: Այսօր
