Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Country
it: Paese

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Statistics
it: Statistiche

en: Filter
it: Filtra

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: City
it: Città

en: Today
it: Oggi

en: Yesterday
it: Ieri

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Last year
it: L'ultimo anno

en: Search Engines
it: Motori di ricerca
