Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Country
jv: Negara

en: Save
jv: Simpen

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Statistics
jv: Statistik

en: Filter
jv: Saring

en: Today
jv: Dinā iki
