Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Site:
kn: ತಾಣ:
