Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Today
ku: ئەمڕۆ
