Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Country
lt: Šalis

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: City
lt: Miestas

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Last year
lt: Praeitais metais
