Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Country
mn: Улс

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
