Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Country
nn: Land

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: City
nn: By
