Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Country
oc: País

en: Save
oc: Enregistrar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Filter
oc: Filtrar

en: End Date
oc: Data de fin

en: City
oc: Vila

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Websites
oc: Sites web

en: Search Engines
oc: Motors de recèrca
