Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Region
ps: سيمه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Today
ps: نن
