Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Country
pt: País

en: Save
pt: Guardar

en: Region
pt: Região

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Last month
pt: No mês passado

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Filter
pt: Filtro

en: Start Date
pt: Data de Início

en: End Date
pt: Data de Fim

en: City
pt: Município/Concelho

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: Last week
pt: Na semana passada

en: Last year
pt: No ano passado

en: Search Engines
pt: Motores de Pesquisa
