Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Country
te: దేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Last month
te: గత నెల

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: City
te: నగరం

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం
