Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Country
th: ประเทศ

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: City
th: จังหวัด
