Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Country
tr: Ülke

en: Save
tr: Kaydet

en: Region
tr: Bölge

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: City
tr: Şehir

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Search Engines
tr: Arama Motorları
