Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Country
ca: País

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Filter
ca: Filtra

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: City
ca: Ciutat

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Websites
ca: Pàgines web
