Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Country
fa: کشور

en: Save
fa: ذخیره

en: Region
fa: ناحیه

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Statistics
fa: آمار

en: Filter
fa: فیلتر

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: City
fa: شهر

en: Today
fa: امروز

en: Last week
fa: هفته گذشته
