Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Country
hr: Država

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Filter
hr: Pročisti

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Today
hr: Danas
