Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Country
is: Land

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Filter
is: Sía

en: City
is: Borg

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Continent
is: Heimsálfa
