Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Filter
kk: Фильтрле
