Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Filter
km: តម្រង

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ
