Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
