Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Today
ne: आज
