Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Country
ro: Ţară

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Filter
ro: Filtru

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Today
ro: Azi
