Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: Today
sl: Danes
