Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Country
sv: Land

en: Save
sv: Spara

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Statistics
sv: Statistik

en: Filter
sv: Filtrera

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: City
sv: Stad

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Goals
sv: Mål

en: Allowed sites
sv: Tillåtna webbplatser

en: Custom Variables
sv: Anpassade variabler

en: Select site and time period
sv: Välj webbplats och tidsperiod

en: Entry Pages
sv: Ingångssidor

en: Exit Pages
sv: Utgångssidor

en: Matomo Web Analytics
sv: Matomo webbanalys
