Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Country
ta: நாடு

en: Save
ta: சேமி

en: Region
ta: பகுதி

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Today
ta: இன்று
