Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Country
uk: Країна

en: Save
uk: Зберегти

en: Region
uk: Область

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Filter
uk: Фільтр

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: City
uk: Місто

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Continent
uk: Континент

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Site:
uk: Сайт:

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: Select site and time period
uk: Оберіть сайт та період часу
