Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Country
vi: Quốc gia

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Filter
vi: Lọc

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: City
vi: Thành phố

en: Today
vi: Hôm nay

en: Yesterday
vi: Hôm qua

en: Campaigns
vi: Chiến dịch
