Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Today
bo: དེ་རིང
