Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Country
eo: Lando

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: City
eo: Urbo

en: Continent
eo: Kontinento
