Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Country
eu: Herria

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Today
eu: Gaur

en: Search Engines
eu: Bilaketa motoreak

en: Browser Version
eu: Nabigatzailearen bertsioa
