Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Country
fi: Maa

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: City
fi: Kaupunki

en: Token auth
fi: Merkkiautentikointi

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Search Engines
fi: Hakukoneet
