Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: City
ga: Cathair

en: Today
ga: Inniu
