Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Country
gl: País

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Filter
gl: Filtro

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Today
gl: Hoxe
