Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Country
he: מדינה

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Filter
he: סינון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: City
he: עיר

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Continent
he: יבשת

en: Last year
he: בשנה האחרונה
