Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Country
hi: देश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Today
hi: आज
