Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Today
ka: დღეს
