Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Country
lv: Valsts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: City
lv: Pilsēta

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien
