Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Country
mr: देश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Filter
mr: गाळणी

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
