Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Country
pl: Państwo

en: Save
pl: Zapisz

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Filter
pl: Filtr

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: City
pl: Miasto

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Continent
pl: Kontynent

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Websites
pl: Strony

en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki
