Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Country
sk: Krajina

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: City
sk: Mesto

en: Today
sk: Dnes
