Matomo Drupal Reports (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Filter
sq: Filtri
