Matomo Drupal Reports (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Country
ur: ملک

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Filter
ur: فلٹر
