Matrix field (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Value
bg: Стойност

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Average
bg: Рейтинг

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select list
bg: Избор от списък
