Matrix field (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
