Matrix field (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Value
hy: Արժեք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Rows
hy: Տողեր

en: Minimum
hy: Նվազագույն
