Matrix field (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Value
mn: Утга

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
