Matrix field (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Rows
ps: کتارونه

en: Columns
ps: ستنې

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
