Matrix field (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Value
si: අගය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
