Matrix field (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Rows
sl: Vrste

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Type of calculation
sl: Vrsta izračuna
